Masina de spalat vase Bosch SMS24AW00E
Producător:
Bosch
Cod produs:
SMS24AW00E
Cantitate
Adaugă în Coş
Disponibilitate:
La comandă
8.444 MDL
0 opinii
Spune-ţi opinia
Specificaţii
Descriere
Opinii (0)
Avantaje si dotari
Coș pentru tacâmuri în coșul inferior
Încălzitor de apă instantaneu
Lungimea cablului de conectare
175 cm
Recipient interior / fund
Edelstahl/Polinox
Capacitatea
Capacitate
12 MaÃgedecke
Caracteristici
Balsam de apă
Baza reglabilă
Nein
Culoarea / materialul carcasei
weiÃ
Culoarea deschiderii
weiÃ
Curatator automat
Durata programului în cadrul programului Eco 50 ° C
210 min
Durata programului program 1 (min)
135
Durata programului program 2 (min)
210
Durata programului programul 3 (min)
60
Durata programului programul 4 (min)
15
Durata stării dezactivate
0 min
Informațiile din fișa tehnică se referă la programul Eco 50
Program de comparare
Eco
Programul de consum de apă 1 (l)
15
Programul de consum de apă 2 (l)
11.7
Programul de consum de apă 3 (l)
10
Programul de consum de apă 4 (l)
4
Programul de temperatură 1 (° C)
70
Programul de temperatură 2 (° C)
50
Programul de temperatură 3 (° C)
65
Senzor de încărcare
Zgomot în programul Silence
nicht vorhanden(A) re 1 pW
Control
Asistent de dozare
Durata stării de stânga (min)
0 min
Programe
Eco, Intensiv, Schnell, Vorspülen
Tipul de conectare
Nicht zutreffend
Cuva
Recipient interior material
Kunststoff
Detalii tehnice
11,7 l
Consum de energie (kWh)
1,02 kWh
Consumul de apă în programul Eco 50 ° C
11,7 l
Max. Temperatura de intrare a apei (° C)
60 °C
Minim maxim. Nivel normal
52 dB(A) re 1 pW, untergebaut
Numărul de temperaturi de spălare diferite
Program de consum de energie 1 (kWh)
Program de consum de energie 2 (kWh)
1.02
Program de consum de energie 3 (kWh)
1.3
Program de consum de energie 4 (kWh)
0.05
Tip priza
Schuko-/Gardy.m.Erdung
Dimensiuni și greutate
Dimensiunile (HxLxD)
84,5 cm x 60,0 cm x 60,0 cm
Greutate netă (kg)
42,726 kg
Înălțimea blatului (mm)
30 mm
Înălțimea dispozitivului (mm)
845 mm
Lățimea dispozitivului (mm)
600 mm
Funcţii
4 programe
Intensiv 70 °C, Eco 50 °C, 1h 65 °C, Vorspülen
Iluminare
Iluminare interioara
Indicaţie
Afișare secvență program
Wasserzulauf
Afișarea stării programului prin LED
Afișarea timpului rămas
Indicator electronic al nivelului de umplere: Soluţie de clătire
Indicator electronic pentru reumplerea cu sare
Informaţii generale
Al treilea nivel de încărcare
Ohne
Blatul de lucru detașabil
Cadru / farfurie decorativă
Nicht möglich
EcoSilence Drive: performanță ridicată și consum redus de energie
Lungimea furtunului de scurgere (cm)
190 cm
Tehnologia de protecție a sticlei
Instalare
Tipul instalației
Unterbaufähig
Parametri electrici
Consum de energie 290 kWh / an bazat pe standardul 280
Consumul de energie electrică când nu este oprit (W)
0,10 W
Consumul de energie este oprit / nu este oprit
0,1 W / 0,1 W
Consumul de energie în modul oprit
0,10 W
Consumul de energie în programul Eco 50 ° C
1,02 kWh
Putere consumată
2.400 W
Performanţă
Nivel de zgomot (dB (A) re 1 pW)
52
Principale
Clasa de eficienţă energetică
A+
Clasa de eficienţă la uscare
A auf einer Skala von G (geringste Effizienz) bis A (höchste Effizienz)
Sistem de uscare
Eigenwärme
Clasa de curățenie
A
Denumirea programului 1
Intensiv
Denumirea programului 2
Eco
Denumirea programului 3
Schnell
Denumirea programului 4
Vorspülen
design
Freistehend
Numărul de setări
12
Siguranţa
AquaStop - protecţie 100% împotriva inundaţiilor
eine Bosch Garantie bei Wasserschäden â ein Geräteleben lang*
Blocare servo
Dispozitiv anti-retur încorporat
Protecție (A)
10 A